اب آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی

اب: آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی اوقات شرعی اذان صبح اذان ظهر

گت بلاگز اخبار اجتماعی اطلاعیه شرکت هواشناسی راجع به اوضاع هوا منطقه سقوط هواپیما

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای راجع به اوضاع هوا منطقه سقوط هواپیمای پایتخت کشور عزیزمان ایران – یاسوج اعلام کرد: « در حال حاضر در منطقه ابرهای جوششی با ارت

اطلاعیه شرکت هواشناسی راجع به اوضاع هوا منطقه سقوط هواپیما

اطلاعیه شرکت هواشناسی راجع به اوضاع هوا منطقه سقوط هواپیما

عبارات مهم : اطلاعیه

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای راجع به اوضاع هوا منطقه سقوط هواپیمای پایتخت کشور عزیزمان ایران – یاسوج اعلام کرد: « در حال حاضر در منطقه ابرهای جوششی با ارتفاع پایه ابر حدود ۳۵۰۰ پا (۱۰۰۰ متر) دیده می شود. از بعد از ظهر امروز بر میزان ابرناکی افزوده می شود و به تدریج بارش در منطقه امدادی آینده نگری می شود که در ارتفاعات مه آلود و بارش بصورت برف و با توجه به وزش باد شدید همراه با کولاک برف است.»

به گزارش ایسنا ، در اطلاعیه شرکت هواشناسی آمده است: «بارش بطور متناوب تا نیمه شب ادامه خواهد داشت که موجب محدودیت و کم کردن دید قائم وافقی می شود و عملیات پروازی در سطوح میانی و پایین را محدود خواهد کرد. در سطوح پایین جو از نیمه های شب به طور موقت از میزان پدیده و ابرناکی کاسته می شود و انتظار می رود که از صبح فردا (3 اسفندماه) اوضاع هوا و دید افقی و قائم جهت انجام عملیات پروازی مناسب تر شود.

اوایل روز جمعه (4 اسفند) اوضاع هوا به طور موقت بهتر ولی مجددا از بعد از ظهر زیاد کردن ابر و بارش باران و برف آینده نگری می شود که تا آخرهای وقت روز جمعه ادامه خواهد یافت.

بر اساس مدل های هواشناسی و داده های رادیو سوند تراز دمای صفر درجه طی امروز و فردا حدود ۷۰۰ میلی باری (۳ کیلومتری از تراز دریا)خواهد بود.»

اطلاعیه شرکت هواشناسی راجع به اوضاع هوا منطقه سقوط هواپیما

واژه های کلیدی: اطلاعیه | هواشناسی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog