اب آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی

اب: آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی اوقات شرعی اذان صبح اذان ظهر

گت بلاگز اخبار اجتماعی افزایش شاخص آلودگی شهرهای بزرگ ، ورود سامانه بارشی به کشور

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی گفت: با ورود یک سامانه بارشی از بعدازظهر فردا ( ۱۵ آذرماه) ابتدا در شمال غرب بارش باران و برف گاهی همراه با رعد و برق

افزایش شاخص آلودگی شهرهای بزرگ ، ورود سامانه بارشی به کشور

ورود سامانه بارشی به کشور/افزایش شاخص آلودگی شهرهای بزرگ

عبارات مهم : ایران

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی گفت: با ورود یک سامانه بارشی از بعدازظهر فردا ( ۱۵ آذرماه) ابتدا در شمال غرب بارش باران و برف گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید شروع می شود.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین اطلاعات هواشناسی، طی ۲۴ ساعت آینده به باعث پایداری نسبی هوا، انباشت آلاینده های هوا و کم کردن کیفیت هوا در شهرهای صنعتی تهران، کرج، قزوین، تبریز و اصفهان آینده نگری می شود.

افزایش شاخص آلودگی شهرهای بزرگ ، ورود سامانه بارشی به کشور

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی در ادامه گفت: گرد و غبار در بعضی مناطق غرب کشور در روز چهارشنبه دور از انتظار نیست.

به گفته وظیفه، روز پنجشنبه (۱۶ آذرماه) ضمن زیاد کردن فعالیت سامانه بارشی، گستره بارش غرب، جنوب غرب همچنین استان های ساحلی دریای خزر و ارتفاعات البرز غربی و مرکزی را فرا خواهد گرفت.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی گفت: با ورود یک سامانه بارشی از بعدازظهر فردا ( ۱۵ آذرماه) ابتدا در شمال غرب بارش باران و برف گاهی همراه با رعد و برق

وی تاکید کرد: در روزهای آینده بارش در مناطق کوهستانی و سردسیر به صورت برف خواهد بود. همچنین از آخرهای روز پنجشنبه بارش از نوار غربی کشور کم کردن می یابد و بارندگی در این روز غالبا در زاگرس جنوبی و دامنه و ارتفاعات البرز و شمال شرق کشور روی می دهد.

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی در مورد هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا نیمه ابری تا ابری، غبارآلود، گاهی وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۸ و ۳ درجه سانتیگراد خواهد بود همچنین پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز پنجشنبه ابری، همراه با بارش پراکنده و وزش باد، با احتمال رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در بعدازظهر با بیشینه و کمینه دمای ۱۱ و ۲ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: ایران | پنجشنبه | هواشناسی | هوای پایتخت | سامانه بارشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog