اب آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی

اب: آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی اوقات شرعی اذان صبح اذان ظهر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال و ستاره‌ای به نام شفر

به گزارش خبرآنلاین؛ لیگ قهرمانان آسیا از امروز شروع خواهد شد و استقلال در نخستین بازی خود روز سه شنبه در قطر به مصاف الریان خواهد رفت. در این گروه علاوه بر استق

استقلال و ستاره‌ای به نام شفر

استقلال و ستاره ای به نام شفر

عبارات مهم : العین

بازی های هفته اول لیگ قهرمانان آسیا از امروز شروع خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین؛ لیگ قهرمانان آسیا از امروز شروع خواهد شد و استقلال در نخستین بازی خود روز سه شنبه در قطر به مصاف الریان خواهد رفت. در این گروه علاوه بر استقلال و الریان، العین و الهلال هم قرار دارند. گروه D با توجه به نام و افتخارات تیم های حاضر در آن، به حق گروه فوت لیگ قهرمانان آسیا لقب گرفت. حتی فوق ستاره های این گروه هم زیاد از فوق ستاره های گروه های دیگر است و بازیکنان تعیین کننده ای در تیم های حاضر در این گروه حضور دارند.

استقلال از نظر اسکلت تیمی تا حدودی به تیمی که فصل قبل با نتیجه 6-1 مغلوب العین شد شبیه هست. ولی عوض کردن بزرگ روی نیمکت این تیم رخ داده و وینفرد شفر جای علیرضا منصوریان را گرفته هست. با شفر استقلال متحول شده است و از نظر دفاعی کاملا پیشرفت کرده است و هواداران این تیم به افزایش از مرحله گروهی امیدوارند. سرور جپاروف که دو بار مرد سال فوتبال آسیا شده است یکی از بازیکنان تازه استقلال است و البته ستاره هایی مثل مهدی رحمتی، پژمان منتظری و امید ابراهیمی هم سابقه بازی و درخشش در لیگ قهرمانان آسیا را دارند.

استقلال و ستاره‌ای به نام شفر

واژه های کلیدی: العین | ستاره | استقلال | بازیکنان | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog