اب آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی

اب: آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی اوقات شرعی اذان صبح اذان ظهر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نشانه اول ما برابر پرسپولیس، گل نخوردن است / قلعه‌نویی

سرمربی ذوب آهن راجع به دیدار تیمش برابر پرسپولیس گفت: نشانه اول ما گل نخوردن است و بعد به دنبال گلزنی هستیم.

نشانه اول ما برابر پرسپولیس، گل نخوردن است / قلعه‌نویی

قلعه نویی: نشانه اول ما برابر پرسپولیس، گل نخوردن است

عبارات مهم : ایران

سرمربی ذوب آهن راجع به دیدار تیمش برابر پرسپولیس گفت: نشانه اول ما گل نخوردن است و بعد به دنبال گلزنی هستیم.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس اظهار کرد: بازی های پرسپولیس و ذوب آهن هر لحظه خوب بوده هست. امسال مسئولیت تیم بر عهده من است ولی در سال های گذشته و در بازی دوم، دیدار دو تیم ۳ بر ۳ شده است هست. امیدوارم بازی خوب باشد و مردم از دیدن بازی لذت ببرند. طبیعتا پرسپولیس یک اوضاع خوب و آرمانی دارد که این هم به خاطر برانکو و هواداران و ساختار خوب تیم هست. ما هم ذوب آهن هستیم. نشانه اول ما گل نخوردن است و بعد به دنبال گلزنی هستیم. اعتقادم این است که جای ما در جدول بالاتر از این ها هست. ما بدشانس هستیم که توپ های مان گل نمی شود و کم شانس هستیم که توپ ها راحت وارد دروازه ما می شوند.

نشانه اول ما برابر پرسپولیس، گل نخوردن است / قلعه‌نویی

او با اشاره به تلاش بعضی از تیم ها جهت جذب بازیکنان ذوب آهن گفت: متاسفانه دو، سه ماه است که فهمیدیم با سه بازیکن ما صحبت شده است و آنها تمرکز مورد نیاز را نداشتند. نمی گویم کم کاری شده است چون بازیکنان ما با شخصیت هستند. این اتفاق باعث شده است تمرکز مورد نیاز را نداشته باشند. فوتبال تمام می شود ولی این رفتارها درست نیست. بعد از بازی با فولاد با بازیکنانم صحبت کردم که عنوان را گفتند.

او گفت: امیدوارم بازی خوبی شود و بتوانیم تمام توانایی های خودمان را نشان دهیم و از قدرت تیم یعنی گلزنی استفاده کنیم. خوشحالم که دوست خوبم یعنی آقای برانکو را می بینیم. او را دوست دارند.

سرمربی ذوب آهن راجع به دیدار تیمش برابر پرسپولیس گفت: نشانه اول ما گل نخوردن است و بعد به دنبال گلزنی هستیم.

او راجع به تقابل با برانکو و جذابیت بازی های این دو مربی گفت: در بازی برگشت فصل قبل سه گل خوردیم ولی خوب بازی کردیم. اعتقادم بازی هجومی هست. در همان بازی بیرانوند موقعیت های خوبی را گرفت.

قلعه نویی با امتناع از تشریح تلاش تیم ها جهت جذب بازیکنان تیمش گفت: عنوان را زیاد باز نکنیم چون دو هفته به نیم فصل باقی مانده هست. بعد از بازی با فولاد با بازیکنان صحبت کردم که گفتند با آنها تماس گرفته اند.

او راجع به تماس بعضی از بازیکنان تراکتورسازی در ابتدای فصل جهت پیوستن به ذوب آهن گفت: هنگامی که از تراکتورسازی جدا شدم، سه، چهار بازیکن از این تیم جدا شدند. گفتم تمام سال های حضورتان در تراکتورسازی یک طرف، امسال بمانید و جهت تیمتان تاریخ ساز شوید. من هم بیانیه دادم و گفتم به خاطر شرایط تراکتورسازی از این تیم بازیکن نمی گیریم.

نشانه اول ما برابر پرسپولیس، گل نخوردن است / قلعه‌نویی

قلعه نویی راجع به نتیجه های ضعیف تیمش در بازی های اخیر گفت: قبول دارم. شما فوتبال روز دنیا را ببیند. هنگامی که مسی را از بارسلونا بگیرید، یا نیمار را که از بارسلونا گرفتند، این تیم افت کرد. هنگامی که سه بازیکن تیم شرایط ایده آل نداشته باشند، تیم ضربه می خورد. فردا دو نشانه را دنبال می کنیم و فکر می کنم با دستان پر پایتخت کشور عزیزمان ایران را ترک کنیم.

سرمربی ذوب آهن راجع به انتقاد مربیان از تلاش سایر تیم ها جهت گرفتن بازیکنان تیمی گفت: ما بعد از بازی با فولاد این عنوان را فهمیدیم. اگر کلوب را در جریان می گذاشتند اشکال ندارد. شایعات وجود داشت ولی ما توجه نمی کردیم. نیم فصل را جهت این گذاشتند که تیم ها نقاط ضعف خود را برطرف کنند. ما هم بعد از بازی تیم مان را تقویت می کنیم. این کار راهی دارد. هنگامی که عالیشاه و نوراللهی می درخواست کردند بیایند تراکتورسازی، همه عنوان را می دانستند.

سرمربی ذوب آهن راجع به دیدار تیمش برابر پرسپولیس گفت: نشانه اول ما گل نخوردن است و بعد به دنبال گلزنی هستیم.

قلعه نویی راجع به مصاف تیمش با تیمی از هند در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا گفت: لیگ هند سرمایه گذاری عظیمی انجام داده و بازیکنان بزرگی به هند رفتند. ژاپن و قطر این کار را انجام دادند. هند اعتبار جمعیتی هم دارد. یک گلایه از فدراسیون دارم. من چندین مصاحبه از کشور عزیزمان ایران و ایرانی انجام دادم و ۵۰۰۰ دلار جریمه شدم. رییس فدراسیون و دبیرکل از من حمایت نکرد. چطور بعد از دو سال می گویند حرف امیر قلعه نویی درست هست. هیچ کسی از حمایت من از ایران، استقبال نکرد. البته وظیفه من بود از کشور عزیزمان ایران حمایت کنم. چون مردم بزرگی داریم و جزو امن ترین کشورهای دنیا هستیم. الان آقای تاج مصاحبه کرده و گفته اگر این طور شود از لیگ قهرمانان آسیا کنار می رویم. چطور امیر قلعه نویی این حرف را زد، از من حمایت نکردند.

او دربار این که جانشین خوبی جهت وحید محمدزاده خواهند داشت، گفت: ما در بازی قبل هم بدون او بازی کردیم. وحید یک بازیکن چپ پای کلاسیک هست. برنامه ریزی و سیاست ما این جای جدول نبود. هنگامی که به ایده آل ها نمی رسید ایرادهایی وجود دارد. باید آسیب شناسی کنیم و پرسشها را حل کنیم. ما به پنج بازیکن نیاز داریم. اگر می خواهیم حضور خوبی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم، نیاز به پنج بازیکن داریم که به افکار تاکتیکی ما بخورند.

نشانه اول ما برابر پرسپولیس، گل نخوردن است / قلعه‌نویی

قلعه نویی راجع به تماس سپاهان با او جهت نیم فصل دوم گفت: این شایعه را جهت نخستین این جا می شنوم. ذوب آهن و سپاهان به معنای واقعی کلوب هستند. شاید از نظر فنی جایگاه خوبی نداشته باشیم ولی از نظر آرامش خیلی خوب هست. در آن سال ها هم در سپاهان شرایط خوبی داشتم. من از آقای طاهری و نیکفر تقدیر می کنم که هفته گذشته طلب من را دادند. البته باید قبلا می دادند ولی همین که الان دادند، تقدیر می کنم. از من درخواست کردند تخفیف بدهم. بخشی از قراردادم را هم صرف امور خیریه کردیم که آقای طاهری در جریان هست. من با کرانچار دوست هستم و روز تولدم با من تماس گرفت و تبریک گفت. او انسان بزرگی هست. سپاهان تیم و کلوب خوبی است و هواداران خوبی دارد. با همه وجودم دوست دارم در ذوب آهن باشم و این تیم را به جایگاه خوبی برسانم.

او راجع به تیم ملی و قرعه کشی جام جهانی گفت: تیم ملی خیلی خوب هست. هنگامی که از روسیه پیش می افتیم و در دقایق نهایی گل مساوی را می خوریم نشان می دهد تیم ملی خوب هست. یک بحث هم تعریف من از آقای ساکت هست. من دو سال خوب را با او تجربه کردم. یک بحث دیگر هم انتقادهای علی کریمی هست. او فردی نیست که دنبال تیم باشد. اگر انتقاد می کند به خاطر دلسوزی خودش هست. گفتار انتقادی باید طوری باشد که مخاطب بپذیرد. شاید نوع گفتار را مخاطب نپذیرد. وظیفه تاج این است که به حرف های علی کریمی گوش بدهد. من را در کشور عزیزمان ایران می شناسند ولی در خارج از کشور نمی شناسند. علی کریمی، علی دایی و مهدی مهدوی کیا را در خارج از کشور می شناسند و این نشان می دهد که انسان های بزرگی هستند.

او در آخر گفت: امیدوارم یک قرعه خوب نصیب کشور عزیزمان ایران شود و با این آمارهایی که داریم جهت نخستین بار به دور دوم جام جهانی افزایش کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog