اب آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی

اب: آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی اوقات شرعی اذان صبح اذان ظهر

گت بلاگز استان ها دستگیری مدیران کانال تلگرامی با محتوای مجرمانه

فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری 2 مدیر کانال تلگرامی بوشهر بخاطر انتشار تصویر های شخصی دانش آموزان در این شهر خبر داد.

دستگیری مدیران کانال تلگرامی با محتوای مجرمانه

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان؛سردار حیدر عباس زاده فرمانده انتظامی استان بوشهر ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: در پی رصد اینترنت به وسیله افسران سایبری پلیس فتا استان بوشهر مشخص شد یک کانال تلگرامی در اقدامی مجرمانه تصویرهای شخصی دانش آموزان را با مطالب توهین آمیز به صورت روزانه منتشر می کند.
وی افزود: بعد از گزارش مدیران بعضی از مدارس مبنی بر گستردگی بازتاب انتشار تصویرهای شخصی دانش آموزان در این کانال، هتک حیثیت و تاثیر نامطلوب در واکنش‌ها و کم کردن کیفیت آموزشی دانش آموزان، شناسایی مدیران این کانال در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

عبارات مهم : کانال

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: بعد از چهار ماه کارها پلیسی و فنی یکی از مدیران این کانال به نام «م،م» شناسایی دستگیر و تجهیزات دیجیتالی مجرمانه وی کشف و توقیف شد.
وی اظهار داشت: با ادامه عملیات همدست این فرد به نام «ص، ش» دستگیر که ضمن اعتراف به بزه ارتکابی عنوان کردند: با نشانه سرگرمی تصویرهای افراد را از پروفایل، اینستاگرام و شناسه های آنها در اینترنت دزدی سپس با مطالب توهین آمیز منتشر می کردند.
به گفته این مقام ارشد پلیس، زمانی که دنبال کنندگان این کانال به بیش از ۳ هزار نفر رسید مدیران کانال یک لینک ارتباط اینترنتی با مدیر ایجاد و بالغ بر ۵۰۰ قطعه تصویر ها و تصویرهای افراد را دریافت کرده بدون اینکه تحقیق کنند آیا تصویرهای دریافتی مربوط به فرد ارسال کننده است یا خیر آن را با مطالب توهین آمیز منتشر می کردند.
سردار عباس زاده با بیان اینکه متهمین دستگیر شده است جهت ادامه تحقیقات همچنان در اختیار پلیس هستند از شهروندان و خانواده ها خواست در صورت شکایت از این افراد به پلیس فتا مراجعه کنند.
انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: کانال | استان بوشهر | فرمانده انتظامی استان | کانال تلگرامی | انتشارعکس شخصی درتلگرام | دستگیری مدیران کانال تلگرامی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog