اب آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی

اب: آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی اوقات شرعی اذان صبح اذان ظهر

گت بلاگز خوزستان ممنوع شدن دریافت وجه هنگام ثبت‌نام در مدارس

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان دریافت هرگونه وجه هنگام عضویت در مدارس بجز هزینه کتاب و بیمه را ممنوع اعلام کرد.

ممنوع شدن دریافت وجه هنگام ثبت‌نام در مدارس

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ محمد تقی زاده، مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در این خصوص گفت: اولیا در هنگام عضویت فرزندانشان نباید هیچ گونه نگرانی در خصوص شهریه داشته باشند و مداس حق دریافت هیچ وجهی به جز هزینه کتاب و بیمه را از دانش آموزان در وقت عضویت ندارند.

عبارات مهم : آموزش
وی با تاکید بر اینکه تحصیل فرزندان فرهنگیان در تمامی مدارسی که آموزش و پرورش متولی آن است کاملا رایگان هست، خاطرنشان کرد: هر دستگاه و ارگانی موظف است که عالی ترین خدمات را به کارکنان خود ارائه دهد و آموزش و پرورش خوزستان نیز در این راستا شهریه و هزینه کلاس های فوق برنامه را در مدارسی نظیر نمونه دولتی، شاهد از فرزندان فرهنگیان دریافت نمی کند.

تقی زاده همچنین با اشاره به شروع عضویت و نقل و انتقال فرهنگیان اذعان داشت: تمامی بخش ها در آموزش و پرورش باید به عملکرد مطلوب در این حوزه ها کمک کنند و نقش ارزیابی عملکرد نیز در این خصوص از اهمیت زیادی برخوردار است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اظهار اینکه پروژه مهر نیز یکی از بااهمیت ترین برنامه هایی است که باید تا قبل از بازگشایی مدارس به آن پرداخته شود، افزود: در پروژه مهر باید با تدوین دستورالعمل های اختصاصی برنامه ریزی های منسجمی جهت شروع به کار مدارس صورت گیرد.

وی همچنین سامان دهی نیروی انسانی را مورد نیاز و مهم برشمرد و بر استفاده بهینه از نیروها در آموزش و پرورش تاکید کرد.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: آموزش | برنامه | دریافت | خوزستان | فرزندان | فرهنگیان | برنامه ریزی | ممنوع بودن دریافت وجه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog