اب آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی

اب: آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی اوقات شرعی اذان صبح اذان ظهر

گت بلاگز سیاسی اقدام دیروز یک ناکامی سیاسی دیگری را جهت دشمن های ثبت کرد

اهداف و ابعاد جنایت تروریستی دیروز در پایتخت کشور عزیزمان ایران امشب ۱۸ خرداد در برنامه گفتگوی خاص خبری با حضور سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه مورد

اقدام دیروز یک ناکامی سیاسی دیگری را جهت دشمن های ثبت کرد

به گزارش خبرنگار سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ اهداف و ابعاد جنایت تروریستی دیروز در پایتخت کشور عزیزمان ایران امشب ۱۸ خرداد در برنامه گفتگوی خاص خبری با حضور سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه مورد بررسی قرار گرفت.

عبارات مهم : ایران

سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در ابتدا در پاسخ به پرسش اول مجری برنامه اطراف ابعاد اتفاق تروریستی روز گذشته گفت: این موفقیت و پیروزی بزرگ را به ملت عزیز و مقتدر کشور عزیزمان ایران تبریک عرض می کنم، قاطعیت و تسلط نیرو ها در خاموش کردن فتنه قابل تقدیر است به طوری که دیروز تسلط امنیتی و نظامی حاصل شد و تصویر العمل نیرو ها ی ما تحسین برانگیز بود.
اقدام دیروز یک ناکامی سیاسی دیگری را جهت دشمن های ثبت کرد
وی با بیان اینکه یک ناکامی سیاسی بزرگ دیگری جهت دشمن های ملت کشور عزیزمان ایران ثبت شد ادامه داد: این اتفاق طرح سیاسی است که قاعدتا در ریاض طراحی شده است و محصول یکسان آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان است لذا ناکام گذاشتن طرح سیاسی پیروزی بزرگی جهت ملت کشور عزیزمان ایران بود به طوری که ملت کشور عزیزمان ایران اقتدار امنیتی مثال زدنی و بی بدیلی را در مدیریت اتفاق تروریستی و امنیتی نشان دادند.
ما یک رویای سیاسی را با اقدام دیروز زنده به گور کردیم

سردار سلامی با بیان اینکه این دستاورد پیروزی بزرگی است گفت: ما یک رویای سیاسی را جهت دشمن های در این سرزمین با این عمل زنده به گور کردیم و این سرزمین مدفن خائنان و کسانی است که بخواهند جهت برهم زدن آن عملی را اجرا کنند.
ادامه دارد…

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | تروریستی | سردار سلامی | بررسی اقدام تروریستی در تهران | اهداف تروریست ها در تهران | گفتگوی وِژه خبری |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog