اب آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی

اب: آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی اوقات شرعی اذان صبح اذان ظهر

گت بلاگز علمی پزشکی ایمپلنت جهت این افراد ممنوع است

یک دندانپزشک متخصص ترمیمی راجع به کاربرد ایمپلنت و ولی و اگرهای آن در افراد سیگاری توضیحاتی ارائه داد.

ایمپلنت جهت این افراد ممنوع است

سید باقر علوی یک دندانپزشک متخصص ترمیمی در گفت وگو با خبرنگار حوزه کلینیکگروه علمی پزشکی کلوب خبرنگاران؛ با اشاره به کاربرد ایمپلنت در درمان دندان بیماران اظهار کرد: ایمپلنت اثر مثبتی در درمان بیماری های دهان و دندان دارد که اگر در جای خودش به کار گرفته شود جایگزین مناسبی جهت دندانهای مصنوعی است.
وی ادامه داد: ایمپلنت اگر در وقت مناسب در درون دهان بیمار به کار گرفته شود اوضاع لثه ها و به طور کلی دهان را متحول می کند و یکی از روشهای ترمیم دندان محسوب می شود.

عبارات مهم : دندان

این دندانپزشک تاکید کرد: در وقت انجام عمل ایمپلنت بیمار باید مرتب بعد از مصرف هر غذایی دهان خود را مسواک بزند و همچنین از کار نخ کشی دندان ها غافل نشود.
وی تصریح کرد: ایمپلنت حتی جهت بیمارانی که تمام دندانهای خود را از دست داده اند کاربرد سودمندی دارد و بهتر است دندان های مصنوعی عمل غذا خوردن و جویدن را به درستی انجام می دهد.
علوی گفت: ایمپلنت به شکل پروتزهای ثابت جایگزین نوع متحرک آن عمل می کند و در هنگامی که در درون دهان قرار می گیرد به آسانی با سایر دندان ها هماهنگ عمل می کند.
این دندانپزشک متخصص ترمیمی بیان کرد: در افرادی که دچار عارضه دیابت کنترل نشده هستند یا سیستم ایمنی بدن آنها مسئله دارد، بهتر است از پروتز ثابت ایمپلنت استفاده نکنند.
علوی یاد آور شد: کاربرد ایمپلنت در افراد سیگاری و بیمارانی که استخوانهای فکشان شرایط مناسبی ندارد به میزان قابل توجهی کم کردن پیدا می کند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: دندان | دندانپزشک | جایگزین مناسب | ایمپلنت | پروتز متحرک | دندان مصنوعی | بیماری های دهان و دندان | دندان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog