اب آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی

اب: آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی اوقات شرعی اذان صبح اذان ظهر

گت بلاگز وب‌گردی نحوه درخواست فیبر نوری جهت منازل

مشترکان مخابرات کشور عزیزمان ایران می‌توانند به پورتال این شرکت مراجعه کرده، شماره تلفن منزل یا محل کار خود را وارد کنند و استعلام این‌که امکانات فیبر نوری

نحوه درخواست فیبر نوری جهت منازل

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، تانوما (تار نوری مخابرات ایران) به معنی «فیبر نوری تا ساختمان/خانه» هست. این سرویس به تکنولوژی جدیدی اطلاق می شود که به جای استفاده از کابل مسی از فیبر نوری جهت انتقال اطلاعات تا ساختمان و یا محل مشتری بهره می برد و می توان سرویس های گوناگونی از جمله تلفن، اینترنت، سرویس های چندرسانه ای و دیگر سرویس های بر بستر دیتا را با سرعت و کیفیتی بسیار بالاتر از کابل مسی در اختیار مشترکان قرار داد.

عبارات مهم : تبدیل
درخواست فیبر نوری و تبدیل سیم مسی به فیبر جهت مشترکان رایگان است و با ارائه سرویس فیبر، آنها می توانند از هر یک از بسته های موجود در پورتال مخابرات در بخش تانومای اینترنت استفاده کنند.

مشترکان ADSL اگر محدوده ارزش تحت پوشش باشد، می توانند فیبر را جایگزین کنند. بنابراین مشتریانی که در حال حاضر روی ADSL هستند می توانند شماره تلفن خود را در پورتال وارد کنند و به آنها نشان داده می شود که تحت پوشش هستند یا خیر. در صورتی که کاربر تحت پوشش باشد، فرآیند راه اندازی فیبر 48 ساعت طول می کشد. در غیر این صورت می توانند تقاضا دهند که کابل مسی جهت آنها تبدیل به فیبر شود.

اگر بازدیدکنندگان با مراجعه به پورتال مشاهده کنند که منطقه آنها تحت پوشش فیبر نوری قرار ندارد، می توانند در پورتال به صورت رایگان درخواست دهند و یا به مخابرات منطقه مراجعه کنند تا در نوبت قرار بگیرند. طبق بیانات مدیرهای مخابراتی، طراحی فیبر بر اساس نیاز بازدیدکنندگان خواهد بود و با جمع آوری دیتابیس، همه می توانند در اولویت توسعه می باشد.

همچنین درخواست تبدیل کابل مسی به فیبر نوری جهت کابران هزینه نخواهد داشت، تنها وقت انعقاد قرارداد بر اساس طرح هایی که ارائه شده، هزینه می پردازند. بسته های اینترنتی متعددی در پورتال مخابرات موجود است و بازدیدکنندگان می توانند هر کدام از این بسته ها را خریداری کنند.

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: تبدیل | رایگان | مخابرات | مخابرات | فیبر نوری | مخابرات | درخواست فیبر نوری جهت منازل | کابل مسی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog