اب آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی

اب: آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی اوقات شرعی اذان صبح اذان ظهر

گت بلاگز ورزشی گروه مشکل در آسیا داریم / اوضاع مایدا هنوز مشخص نیست ، علیخانی

ملی‌پوش تیم والیبال زنان بانك سرمایه گفت: در مسابقه های جام باشگاه‌های آسیا گروه مشکل داریم و باید با تمام توان ظاهر شویم.

گروه مشکل در آسیا داریم / اوضاع مایدا هنوز مشخص نیست ، علیخانی

شبنم علیخانی در گفتگو با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، راجع به اوضاع فعلی تمرینات تیم والیبال بانك سرمایه گفت: تیم ما این روزها به صورت فشرده و در دو نوبت صبح و عصر تمرین می كند و خوشبختانه شرایط خوبی داریم.
وی ادامه داد: مسابقه های قهرمانی کلوب های آسیا در قزاقستان برگزار می شود و تیم های قدرتمندی از آسیا در آن شركت می كنند. ما در گروه مشکل قرار داریم و باید با آمادگی هر چه تمام تر در این مسابقه های حاضر شویم تا بتوانیم نتیجه مورد نیاز را كسب كنیم.

عبارات مهم : علیخانی
پاسور ملی پوش تیم والیبال بانك سرمایه در ادامه گفت: تا حدود زیادی نسبت به حریفانمان آشنایی داریم. سال گذشته با بعضی از این تیم ها بازی كردیم. نشانه ما این است كه تیم هایی مانند فیلیپین، ویتنام و كره شمالی را شكست دهیم.

كاپیتان تیم بانك سرمایه اضافه كرد: تیم بانك سرمایه جهت نخستین بار در بخش بانوان تیم داد و ما توانستیم با اقتدار قهرمان شده است و حالا تمام تلاشمان در این راستا است كه بتوانیم نماینده شایسته ای جهت والیبال زنان کشور عزیزمان ایران در سطح آسیا باشیم.
علیخانی راجع به اوضاع تیم ملی و عدم حضور مایدا در کشور عزیزمان ایران گفت: راجع به آینده نیمكت تیم ملی نمی دانم چه اتفاقی رخ خواهد داد. شنیده ایم كه حضور این مربی جهت آینده تیم ملی هنوز قطعی نیست و فدراسیون در حال بررسی شرایط هست.
وی راجع به استعفای میرسپاسی از سمت نایب رییسی فدراسیون والیبال، گفت: ما نمی دانیم چه اتفاقاتی موجب این اتفاق شد. میرسپاسی جهت والیبال زنان بسیار زحمت كشید و هر قولی كه داد به آن عمل كرد و همواره در مدت وقت حضورش حامی ما بود.
علیخانی افزود: والیبال زنان با حضور میرسپاسی روند خوبی را شروع كرده بود. امیدوارم با رفتن او روند خوب دختران متوقف نشود و شرایط مانند قبل خوب پیش برود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: علیخانی | والیبال | تیم والیبال | شبنم علیخانی | تیم ملی والیبال | والیبال بانوان | مایدا چیچیچ | بانک سرمایه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog