اب آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی

اب: آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی اوقات شرعی اذان صبح اذان ظهر

گت بلاگز کرمانشاه پیش بینی حضور ۷هزار مددجو در برنامه های فرهنگی کمیته امداد

برگزاری دوره های آموزش خانواده، اعزام مددجویان به اردوهای زیارتی و سیاحتی، جشنوارهای قرآنی و تربیتی از مهم ترین برنامه های فرهنگی کمیته امداد هست.

پیش بینی حضور ۷هزار مددجو در برنامه های فرهنگی کمیته امداد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ کارگاه آموزشی مهارت فرزند پروری به مناسبت هفته جوان با حضور ۱۱۰ دختر، مادر و بانوی سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک شهرستان کرمانشاه برگزار شد.

ایوب امینی، مدیر کمیته امداد منطقه یک شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه این کارگاه آموزشی ،کارگاهی است که امسال جهت مددجویان تحت حمایت کمیته امداد برگزار می شود، گفت: مهارت های صحیح فرزند پروری، راه های پیشگیری از اعتیاد فرزندان، اصول ارتباط صحیح با فرزندان در محیط خانواده با حضور یکی از مشاوران مجرب در این کارگاه آموزشی به مددجویان حضور یافته ارائه شده است است.

امینی با تاکید بر اینکه مادران و بانوان نقطه اتکا در کانون خانواده ها هستند از این رو برگزاری دوره های آموزشی جهت آنان موجب توانمندی همه اعضای خانواده می شود، اظهار کرد: ۱۱۰ بسته فرهنگی در کارگاه آموزشی مهارت فرزند پروری به مادران و دختران تحت حمایت حضور یافته اهدا شد.

پیش بینی حضور ۷هزار مددجو در برنامه های فرهنگی کمیته امداد

وی با یادآوری اینکه کمیته امداد به غیر از برگزاری کارگاه های آموزشی برنامه های فرهنگی دیگری نیز با حضور مددجویان تحت حمایت برگزار می کند، تاکید کرد: برگزاری دوره های آموزش خانواده، اعزام مددجویان به اردوهای زیارتی و سیاحتی، جشنوارهای قرآنی و تربیتی و… از مهم ترین برنامه های فرهنگی کمیته امدادمحسوب می شود.

رئیس کمیته امداد منطقه یک شهرستان کرمانشاه با اشاره به اینکه سال گذشته حدود پنج هزار و ۵۰۰ مددجوی تحت حمایت در این منطقه از شهرستان کرمانشاه از برنامه های فرهنگی کمیته امداد بهره مند شده است اند، آینده نگری کرد: حدود هفت هزار مددجو تا آخر سال ۹۶ در برنامه های فرهنگی و تربیتی کمیته امداد شرکت کنند.

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: آموزشی | برنامه | خانواده | خانواده | کرمانشاه | کمیته امداد | کرمانشاه | مددجو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog