اب آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی

اب: آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی اوقات شرعی اذان صبح اذان ظهر

گت بلاگز گیلان یاس دشمن های از حضور پرشور مردم در انتخابات

حضور پرشور مردم در عرصه ی انتخابات عزت و اقتدار نظام اسلامی را تقویت و دشمن های این مرز و بوم را مایوس کرد.

یاس دشمن های از حضور پرشور مردم در انتخابات

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از رشت؛ امام جمعه ی موقت رشت امروز در خطبه های نماز این شهر با قدردانی از حضور پرشور مردم در انتخابات اخیر گفت: نگاه دوست و دشمن به مردم بزرگ کشور عزیزمان ایران بود تا ببینند در این دوره از انتخابات چگونه ظاهر می شوند و حضور حداکثری مردم در این عرصه ی آینده ساز اقتدار کشور عزیزمان ایران اسلامی را تقویت و بدخواهان نظام را ،مایوس کرد.

حجت الاسلام والمسلمین صدیق عربانی همکاری بیش از 75 درصدی مردم کشور عزیزمان ایران در انتخابات را دستاوردی بزرگ در جهت پیوند ملت و حاکمیت اسلامی توصیف کرد و افزود: این همکاری در گیلان بیش از 82 درصد بود که مایه ی مباهات هست.

امام جمعه ی موقت رشت در بخش دیگری از سخنان خویش فرارسیدن ماه مبارک رمضان را به مردم ولایتمدار گیلان تبریک گفت و بر ضرورت بهره گیری هرچه زیاد از فیوضات معنوی این ماه تاکید نمود.

یاس دشمن های از حضور پرشور مردم در انتخابات

وی حفظ شئونات ماه مبارک رمضان و پرهیز از روزه ذلت در ملا عام را از تمامی کسانیکه عذر موجه شرعی دارند خواستار شد و گفت: احترام به ارزش های دینی و اعتقادی ملت، وظیفه ایی اخلاقی و قانونی ست.

حجت الاسلام والمسلمین صدیق عربانی در ادامه به پیامدهای سفر رییس جمهور آمریکا به عربستان سعودی اشاره و تاکید کرد: پیوند با کشوری متحجر و مستبد از سوی امریکایی که خود را مهد دموکراسی می خواند، فریبی بزرگ و مسخره است چراکه امروز هیچ یک از آزادی های اجتماعی و سیاسی مردم عربستان از سوی آل سعود رعایت نمی شود.

خطیب موقت جمعه ی رشت پیوند عربی – اسراییلی – امریکایی را که در سفر اخیر ترامپ به عربستان بوجود آمده ، محکوم کرد و گفت: دنیای غرب چگونه می تواند جنایات وحشیانه ی آل سعود در یمن را توجیه و نقش این کشور در ایجاد ناامنی در خاور میانه را انکار نماید؟

حجت الاسلام والمسلمین صدیق عربانی در بخش نهایی سخنان خویش از رییس جمهور خواست در روند تشکیل کابینه ی دولت دوازدهم از نیروهای جوان و پر انرژی بهره بگیرد تا در جهت عمل به وعده های مطروحه گام برداشته شود.

حضور پرشور مردم در عرصه ی انتخابات عزت و اقتدار نظام اسلامی را تقویت و دشمن های این مرز و بوم را مایوس کرد.

انتهای پیام/اص

واژه های کلیدی: ایران | عربستان | انتخابات | امریکایی | رییس جمهور | انتخابات 96 | دشمنان | حضور مردم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog