اب آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی

اب: آفتاب بجنورد اردیبهشت اوقات شرعی بجنورد خراسان شمالی اوقات شرعی اذان صبح اذان ظهر

من هیچ خبری از آقای مرتضوی ندارم / همسر سعید مرتضوی

«همسر سعید مرتضوی که پیش از این در گفت وگو با اعتمادآنلاین گفته بود: «مگر می شود از همسرم بی خبر باشم» امروز نسبت به خبر بازداشت مرتضوی اظهار بی اطل..

ادامه مطلب

اتمام بازخوانی جعبه سیاه ، اعلام گزارش نهایی سانچی اواسط اردیبهشت

معاون امور دریایی شرکت بنادر و دریانوردی با اشاره به اتمام بازخوانی هر دو FDR نفتکش سانحه دیده سانچی گفت: گزارش نهایی علل این سانحه اواسط اردیبهشت م..

ادامه مطلب

اطلاعیه شرکت هواشناسی راجع به اوضاع هوا منطقه سقوط هواپیما

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای راجع به اوضاع هوا منطقه سقوط هواپیمای پایتخت کشور عزیزمان ایران – یاسوج اعلام کرد: « در حال حاضر در منطقه ابرهای جو..

ادامه مطلب

بعد از زلزله، تهرانی‌ها در برف هم غافلگیر شدند / صداوسیما در جذب همکاری اجتماع

رییس شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با اشاره به خلاء همکاری و همکاری اجتمامی در برف اخیر گفت: صداوسیما و رسانه‌ها در جذب همکاری اجتماعی در بحران‌ه..

ادامه مطلب

خودروهای دودزا 50 هزار تومان جریمه می شوند / پلیس

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از جریمه 50 هزار تومانی خودروهای دودزا خبر داد. پلیس: خودروهای دودزا 50 هزار تومان جریمه..

ادامه مطلب

افزایش شاخص آلودگی شهرهای بزرگ ، ورود سامانه بارشی به کشور

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی گفت: با ورود یک سامانه بارشی از بعدازظهر فردا ( ۱۵ آذرماه) ابتدا در شمال غرب بارش باران و برف گاهی همراه با ر..

ادامه مطلب

شهرهای بزرگ همچنان آلوده ، بارش باران در 12 استان

به گزارش میزان، معصومه احمدی گفت:براساس آخرین نقشه های هواشناسی جهت امروز و فردا سامانه بارشی در بخش هایی از غرب، شمال غرب، سواحل شمالی، ارتفاعات البرز و با شد..

ادامه مطلب

مردان مجرد ۳میلیون زیاد از زنان هستند

رشد جمعیت کشور چندسالی است که اوضاع مناسبی ندارد و متخصصان در ارتباط با کم کردن محسوس آن هشدار می دهند. به اعتقاد آنان کشور به گونه ای دلواپس کننده به سو..

ادامه مطلب

فردا مدارس دایر هستند

دبیر جلسه فوق‌العاده آلودگی گفت:بر اساس مصوبات جلسه کمیته اضطرار آلودگی پایتخت کشور عزیزمان ایران که با حضور مقیمی استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران تشکی..

ادامه مطلب

آزادی یکی از متهمان پرونده مدیران کانال‌های تلگرامی با ارائه وثیقه

مدیر کانال تلگرامی و سایت اصلاحات نیوز، یکی از متهمان پرونده مدیران کانال های تلگرامی شامگاه شنبه با تودیع وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی از زندان آزاد شد. ..

ادامه مطلب